Świąteczności – bez pośpiechu, z refleksją i wśród najbliższych!

Zwykło się mówić, że świąteczny czas sprzyja refleksji, przyjaznej atmosferze i wypoczynkowi. Świat gna jednak do przodu coraz szybciej i w rzeczywistości coraz mniej czasu spędza się z rodziną, a święta stają się kolejnym trudnym czasem, przepełnionym gonitwą by domknąć projekty, zdążyć z zakupem prezentów i wyrobić się na święta. W takich przypadkach trudno mówić o jakimkolwiek wypoczynku. Wiem, że dla wielu z Was, nawet jeżeli wykonujecie różne zawody, sytuacja może wyglądać podobnie.

Dlatego na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim zwolnienia i wytchnienia, spokojnego czasu i celebrowania tego, co w życiu najbardziej się liczy – wspólnego przeżywania każdej chwili z rodziną, przyjaciółmi i innymi osobami bliskimi sercu. Mam nadzieję, że ten czas będzie również okazją do refleksji nad istotą Świąt i wiążącą się z nimi naszą polską tradycją.

Na nadchodzący Nowy Rok życzę sobie i Wam wszystkim nadziei na pozytywne rozwiązanie wszystkich spraw prywatnych i zawodowych. Niech Nowy Rok przynosi dobre nowiny, przyjemne niespodzianki i wytrwałość, by znieść nawet te bardzo trudne momenty.

Z pozdrowieniami,
Grzegorz Zegartowski

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>